Ideální Bojové Umění

       Toto bojové umění je určeno, zejména nebo výlučně, pro šlechtice. Je spojeno se sociálně orientovanou formou feudalizmu a kromě umění vládnout lidem obsahuje i některá tajemství, co obyčejní lidé nesmějí znát. Je praktikováno pouze takříkajíc “za zavřenými dveřmi” a jeho vedení nikdy nesouhlasí s tím, aby bojovníky natáčela televize.
       “Ideální Bojové Umění” obsahuje zejména techniky z bojového Sambo (rusky «Боевое Самбо») a armádního boje muže proti muži (rusky «Армейский Рукопашный Бой»). Dále šerm («фехтование»), lukostřelbu («стрельба из лука»), ovládání zbraní («военное искусство»), mentální odolávání, duševní rozvoj a další.

-------------------------------------

Technické stupně “Ideálního Bojového Umění”:

Světlá polovina: IBU I. (= částečné základy, bílo-světle šedý pásek) a IBU II. (= úplné základy, světle šedý pásek).Tmavá polovina: IBU III. (= pokročilá úroveň, světlo-tmavě šedý pásek) a IBU IV. (= mistrovská úroveň, tmavě šedý pásek).       Pásky se stupni šedi se nosí k normálnímu bílo-šedému oděvu a ke cvičebnímu jsou barevné: oranžový pro IBU I., zelený pro IBU II., hnědý pro IBU III. a černý pro IBU IV. Kromě pásků jsou ještě i barevné štítky.

-------------------------------------

       P.S.: První kniha o tomto bojovém umění, končící verzí 8.0, nebyla tajena před veřejností, ale “Příručka ke studiu IBU” již před ní tajena je. Tuto “příliš silnou kávu” bude “pít” jen omezený počet zasvěcenců.

Vraťte se zpátky domů nebo si přečtěte naše právní prohlášení