Ideální Bojové Umění

       Toto bojové umění není určeno pro veřejnost, ale jen pro uzavřenou společnost. Má tedy být praktikováno pouze takříkajíc "za zavřenými dveřmi" a jeho vedení nikdy nesouhlasí s tím, aby bojovníky natáčela televize.
       "Ideální Bojové Umění" obsahuje údery, kopy, chvaty, hmaty, zakázané a obzvlášť ničivé techniky, sparring s několika soupeři najednou, ovládání zbraní, výcvik psa a spolupráci s ním v boji proti nepřátelům, energetické disciplíny včetně mentálního odolávání, znalost zákonů, psychologie, taktiky, duševní rozvoj, dokonalé mezilidské vztahy, prohloubení lásky ke zvířatům i rostlinám, znalost "Kruhu lásky", poznání "kořenových odklonů a vyrovnání" podstaty člověka, život stranou od lidí v Přírodě a další.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Technické stupně "Ideálního Bojového Umění":

       Světlá polovina: IBU I. (= částečné základy, bílo-světle šedý pásek) a IBU II. (= úplné základy, světle šedý pásek).

       Tato "Světlá polovina" obsahuje zejména zjednodušený kickbox s několika prvky zápasu, nožový boj, základní obranu proti holi, střelbu z pistole i obranu proti ní, výcvik psa, sparring s dvěma protivníky zároveň, znalost zákonů i nábožensko-psychologického učení, taktiku, a boj se psem a zbraněmi proti několika nepřátelům najednou.

(Je doporučeno, aby se studenti naučili ovládat tyto střelné zbraně: Gun, assault rifle, precision rifle, grenade launcher, rocket launcher a manpad.)

          

       Tmavá polovina: IBU III. (= kandidát mistra, světlo-tmavě šedý pásek) a IBU IV. (= mistr, tmavě šedý pásek).

       Kromě technik "Světlé poloviny" používá "Tmavá polovina" rozšířený kickbox, útok na citlivá místa (oči, pohlavní orgány, hrdlo a podobně) "zakázanými technikami" (jako je například úder dlaněmi na uši, kousnutí protivníka), další prvky ze zápasu, sparring s třemi protivníky zároveň, další zbraně, obranu proti různým zbraním holýma rukama a "energetické disciplíny".

          

       (Pásky se stupni šedi se nosí ke svátečnímu bílo-šedému oděvu a k obyčejnému jsou barevné: žlutý pro IBU I., zelený pro IBU II., hnědý pro IBU III. a černý pro IBU IV. Kromě pásků jsou ještě i barevné štítky.)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

       - Většina studentů se ke studiu přijímá tak, že je aktivně prohlížena lidská populace a učitelé si v ní sami hledají žáky, vhodné pro toto umění. Ty pak navštíví a podají jim obálku s nabídkou.

       - Začínající studenti musí v přítomnosti právníka, popřípadě i pracovníka tajné služby, podepsat prohlášení, že nikdy nebudou toto umění vyučovat nikoho druhého bez souhlasu zastřešující organizace a že nikdy nevyzradí žádnou z důvěrných informací, které (toto umění) obsahuje.

       - Soutěže v IBU jsou jenom interní, protože těch veřejných se nikdy nezúčastňuje.

       - Toto umění používá rozšířený systém bodování, co ukazuje nejenom to, kdo vyhrál, ale i o kolik je vítěz lepší, než poražený. A oznamují se jen jména těch nejlepších bojovníků a jména těch horších se tají, aby se necítili špatně a neměli ostudu.

       - Zkoušky jsou bez stresu z nějakého dlouho očekávaného termínu. Jak student cvičí a postupně se zlepšuje, trenéři mu do jeho karty u jednotlivých disciplín postupně píší "splněno", a pak mu jednoho dne podají pásek.

       - Studenti dosáhnou vyššího stupně spolupráce mužského a ženského elementu, což jim umožní prožívat jejich lásku komplexnějším spektrem pocitů, než jaké mají normální lidé.

       - Protože ženy výcvikem rozvíjí výbušnost a sílu, musí ji kompenzovat pravidelným prožíváním rolí, jež vyzdvihují citlivou formu jejich ženskosti. Taková žena pak dokáže být tvrdým bojovníkem i něžnou kočičkou zároveň.

       - Bojovník je buď dostatečně zdravý a silný, nebo je ukončen euthanasií, aby nepoznal slabost a stáří.

       P.S.: První kniha o tomto bojovém umění byla ke stažení až do své finální verze 7.8, ale "Příručka ke studiu IBU" již je tajena před veřejností. Tuto "příliš silnou kávu" bude "pít" jen omezený počet zasvěcenců.

Vraťte se zpátky domů nebo si přečtěte naše právní prohlášení